FacebookTab

ZAPISY ROZPOCZĘTE!

English Skills - poziomy A2 - C1 (elementary - advanced) - kurs semestralny.
Nabywanie i rozwijanie w sposób intensywny poszczególnych sprawności językowych:
1) Słuchanie i mówienie w życiu codziennym i w pracy (Real Listening and Speaking)
2) Pisanie w życiu codziennym i w pracy (Real Writing)
3) Czytanie w życiu codziennym i w pracy (Real Reading)

English Grammar - poziomy A2 - C1 (elementary - advanced) - kurs miesięczny/ semestralny/ roczny
Poznawanie i intensywne utrwalanie reguł i zasad gramatycznych w kontekście komunikacyjnym.

Intensywne kursy - szkolenia specjalistyczne - poziomy B1 - C2 (pre-intermediate - advanced) -
20 - 30 godzin
Intensywne kursy rozwijające umiejętności językowe oraz słownictwo biznesowe potrzebne do codziennej komunikacji w pracy. Prezentują potrzebne techniki i umożliwiają optymalne przygotowanie się do poszczególnych sytuacji biznesowych:
1) Prezentacje
2) Negocjacje
3) Konferencje i spotkania
4) Rozmowy telefoniczne
5) Pisanie wiadomości e-mail
6) Rozmowy i kontakty towarzyskie
7) Handel
8) Logistyka
9) Lotnictwo
10) Marketing i Reklama
11) Obsługa Klienta
12) Prawo
13) Przemysł energetyczny
14) Przemysł Samochodowy
15) Telekomunikacja i Informatyka
16) Zarządzanie Personelem (HR)

Pozostałe kursy - szczegóły...

WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM !

Zapisy do naszej szkoły trwają przez cały wrzesień, od poniedziałku do piątku w godzinach od 16:00 do 19:30.
Zajęcia rozpoczynamy od 1 pażdziernika 2014
ZAPRASZAMY!

Do pobrania

Jak w latach ubiegłych proponujemy intensywne kursy przygotowujące do egzaminów:

Maturalnego - na poziomie podstawowym oraz na poziomie rozszerzonym( wszyscy nasi dotychczasowi uczniowie zdali pomyślnie egzamin maturalny z języka angielskiego)
Egzaminów Cambridge.

Przypominamy Państwu, że w naszej szkole odbywa się także nauka języka angielskiego metodą Callana, Avalona, która koncentruje się głównie na rozwijaniu umiejętności porozumiewania się w języku angielskim.

Oferujemy Państwu również naukę innych języków obcych:

niemieckiego
  francuskiego
  włoskiego
  rosyjskiego

Wszystkich chętnych zapraszamy do biura szkoły
ul.Kolejowa 15 - budynek Gimnazjum w Zabierzowie,
II piętro
w godzinach 16.00 - 19.30 od 2 do 27 września 2013 r.

Szczegółowych informacji udzielamy pod numerem telefonu:
012 285 46 02 w godz. od 16 do 19.30

Zajęcia w szkole Best Friend

Pierwszy semestr trwa od   01.10.2014r  do  31.01.2015r
Drugi semestr trwa od   02.02.2015

Każdy semestr trwa 16 tygodni po odjęciu dni wolnych od zajęć.

SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO  BEST FRIEND   ul. Kolejowa 15   32-080 Zabierzów   tel. 285 46 02   szkola@bestfriend.edu.pl