W dniu 01.09.2017 r. Szkoła Języka Angielskiego „BEST FRIEND” rozpoczyna realizację projektu pt. „Wiem, umiem, rozumiem”, który będzie realizowany do dnia 30.06.2018 r. Projekt współfinansowany jest z EFS w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 10 Wiedza i kompetencje, Działanie 10.1 Rozwój kształcenia ogólnego, Poddziałanie 10.1.3 Edukacja w szkołach prowadzących kształcenie ogólne – projekty konkursowe. Więcej informacji o projekcie i prowadzonym naborze można znaleźć na niżej zamieszczonym plakacie oraz u dyrektorów szkół. Dokumenty zgłoszeniowe są do pobrania ze stron internetowych szkół oraz u dyrekcji szkół.

Więcej informacji?? Napisz do nas!