Obóz językowy w Wierchomli
organizowany przez Szkołę Języka Angielskiego BEST FRIEND
-Zabierzów, ul. Kolejowa 15

Termin obozu: 25.06.2017 – 06.07.2017 ( 12 dni)
Koszt obozu: 1680zł

Intensywny kurs języka angielskiego (ogółem 42 godziny lekcyjne w formie warsztatów językowych i 11 wieczorów z językiem angielskim). Zajęcia językowe organizowane są w formie warsztatów: warsztaty literackie, teatralne i plastyczne. Tematem przewodnim jest odpowiednio dobrana książka. Uczestnicy obozu są podzieleni na grupy ze względu na wiek i poziom zaawansowania językowego.

ZAPEWNIAMY

• zakwaterowanie w pokojach 3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym w Hotelu Wierchomla Ski & Spa Resort www.wierchomla.com.pl
  • pełne wyżywienie 3 posiłki dziennie. Posiłki serwowane będą w restauracji w Hotelu Wierchomla
    śniadania i kolacje ( w formie bufetu), obiady( menu serwowane)
  • ubezpieczenie NNW,
  • transport autokarem,
  • opiekę kadry nauczycielskiej

Uczestnicy obozu będą mogli korzystać (nieodpłatnie) z boiska i krytego basenu w Hotelu Wierchomla.
Zajęcia będą odbywać się w salach konferencyjnych w Hotelu Wierchomla lub w plenerze.
Obok atrakcyjnych zajęć z języka angielskiego program obozu obejmuje zajęcia rekreacyjne, czyniąc pobyt idealnym połączeniem nauki i wypoczynku.

Ramowy rozkład zajęć

• 9- śniadanie
  • 10-11.30 warsztaty językowe
  • po godz.11.30 zajęcia rekreacyjne
  • 13.30 -obiad
  • 15-16.30 warsztaty językowe
  • Po godz16.30 zajęcia rekreacyjne
  • 18.00-kolacja
  • Po kolacji ok 19 wieczór z angielskim,
  • od 22 cisza nocna

Zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do końca kwietnia 2017( prosimy o wpłatę zaliczki w kwocie 500zł)

Kontakt:
Szkoła Języka Angielskiego ,,Best Friend” – www.bestfriend.edu. pl
Ul.Kolejowa 15, 32-080 Zabierzów
tel. (12) 285 46 02\ 606 299 339
e-mail: szkola@bestfriend.edu.pl

Dane do przelewu:
Best Friend Joanna Zawadzińska-Żyra
BNP Paribas Bank Polska SA
92160011981849219880000001

Więcej informacji?? Napisz do nas!